Өлкән гражданнарны кабул итәләр

2019 елның 19 марты, сишәмбе

21 мартта Татарстан Республикасында Д.А.Медведевның  «БЕРДӘМ  РОССИЯ» партиясе  Рәисе Д.А.Медведевның  региональ җәмәгать кабул итүендә проектның региональ координаторы, Татарстан Республикасы буенча «Россия пенсионерлары союзы» РОО ОО Идарәсе рәисе  Л.Н. Мишина, Татарстан Республикасы хезмәт,  мәшгульлек һәм социаль яклау министры һәм Татарстан Республикасы буенча Пенсия фонды бүлеге управляющие урынбасарлары пенсия белән тәэмин итү һәм өлкән яшьтәге гражданнарны социаль яклау мәсьәләләре буенча гражданнар кабул итүе уздыра.

Кабул итү 15.00 дән 17.00 сәгатькә кадәр түбәндәге адрес буенча алып барыла:  Казан шәһ., Карл Маркс ур., 31/7нче йорт.

Телефон аша кабул итүгә язылырга  һәм өстәмә мәгълүмат алырга була: (843) 238–10–00.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: