Татарстан Республика буенча Роспотребнадзор Идарәсенең Зеленодольск территориаль органы 2022 елның 18 маенда эшмәкәрләр өчен бердәм "Ачык ишекләр көне" үткәрә

2022 елның 16 мае, дүшәмбе
Татарстан Республикасы (Татарстан) буенча Роспотребнадзор Идарәсенең Зеленодольск, Югары Ослан, Кама Тамагы, Кайбыч районнарында территориаль бүлеге, Татарстан Республикасы (Татарстан) буенча Роспотребнадзор идарәсе эшчәнлеге турында белешмәләрнең ачыклыгын һәм үтемлелеген арттыру максатларында, 2022 елның 18 маенда 10.00 сәгатьтән 16.00 сәгатькә кадәр эшмәкәрлек җәмәгатьчелеге компетенциясе чикләрендә, эшкуарларга, кече һәм урта бизнес вәкилләренә үз компетенциясе чикләрендә түләүсез консультация ярдәме күрсәтүне оештыра. Татарстан Республикасында яңа коронавирус йогышы (Covid-19) таралуны кисәтү максатларында эшкуарларны бердәм “Ачык ишекләр көне”ндә Зеленодольск территориаль бүлегендә (Зеленодольск шәһәре, Засорин ур., 24) алдан язылу буенча гамәлгә ашырыла (5-62-07 (10.00 сәгатьтән 16.00 сәгатькә кадәр, төшке аш вакыты 12.00-12.45 кадәр), шул ук вакытта кызыксындырган сорауны күрсәтергә кирәк. Консультациягә язылган эшмәкәрләргә Зеленодольск территориаль бүлегенә барганда сулыш органнарын индивидуаль саклану чараларын (битлекләр, респираторлар) кулланырга, шулай ук кулларны гигиеник эшкәртү өчен антисептик булырга тиеш. Хөрмәтле эшкуарлар һәм бизнес вәкилләре! Мәҗбүри таләпләрне белү-хокук бозуларны булдырмас өчен иң яхшы ысул! Без сезне бердәм “Ачык ишекләр көне”ндә консультацияләргә чакырабыз!
Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: