пәнҗешәмбе

Өлешле төзелештә катнашучылар исеменнән милекне теркәү өчен документлар тапшырырга рөхсәт итүче Федераль закон үз көченә кергәннән соң 3 ел эчендә Татарстан Росреестрына 3 меңгә якын шундый гариза килгән.

сишәмбе

Росреестр һәм Берләшкән Гарәп Әмирлекләренең Географик мәгълүмат федераль үзәге үзара хезмәттәшлек перспективалары турында фикер алыштылар

дүшәмбе

Ведомствоның 15 еллыгы кысаларында үткәрелә торган Росреестрның фәнни-тикшеренү конкурсы безнең көннәрдә геодезияне популярлаштыруга һәм Геодезия пунктларын саклау мәсьәләсенә һөнәри югары уку йортларының яшь белгечләрен җәлеп итүгә юнәлдерелгән.

Бу хакта Татарстан Росреестры 2021 елның 1 сентябреннән республика территориясендә «24 сәгать эчендә Электрон ипотека» проектын гамәлгә ашыру мәгълүматларын анализлаганнан соң хәбәр итте.

җомга

2023 елның сентябреннән лицензия бирү сроклары кыскартылачак 15 эш көне, реестрга үзгәрешләр кертүгә - 10 көннән 5 көнгә кадәр.

чәршәмбе

1 июнь - Халыкара балаларны яклау көнендә-Татарстан Росреестры Роскадастрның Татарстан Республикасы буенча филиалы белән берлектә балигъ булмаганнарның мөлкәт хокукларын яклау мәсьәләләре буенча кайнар линия үткәрәчәк.

сишәмбе

Татарстанда «Үсеш стратегиясе 2023» Бөтенроссия арбитраж идарәчеләре форумы узды

сишәмбе

Татарстанда 2023 елда капиталь төзелеш объектлары, биналар, машина-урыннар бәяләнәчәк.

чәршәмбе

Шуларның 4 105е - гараж объектлары. 3 844 җир участоклары.  Әлеге күрсәткечләр буенча Татарстан Республикасы Россия Федерациясе субъектлары арасында лидерлар бишлегенә керә.

апрель, 2023 ел
җомга

Бездә 500 кв.м мәйданлы участок бар, ул кадастр исәбенә куелган. Без анда торак йорт төзи алабызмы?

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: