октябрь, 2016 ел
җомга

ТР Президенты Рөстәм  Миңнеханов  «Татарстан Республикасының бәйрәм көннәре  һәм истәлекле  көннәре турында» ТР законының 1нче маддәсенә үзгәрешләр  кертү  хакында» законга кул куйды.

ТР Диния нәзарәте «Хозур»  нәшрият  йорты белән берлектә республикада террорчылык һәм экстремизмга  каршы  көрәшкә  багышланган беренче Интернет-портал ачты.

2011 елның 1 маена кадәр бирелгән медицина полисларын яңаларына  “Ак Барс-Мед” СК ширкәтендә түбәндәге адрес буенча алмаштырырга кирәк.

Татарстанның Дәүләт алкоголь инспекциясе республиканың кайсы районнарында күпме күләмдә спиртлы эчемлек сатылуын ачыклаган.

Татарстанда яшәүче сигез кешенең террорчылык оешмасы  төзү һәм анда катнашуында шикләнәләр

«Зур этнографик диктант» дип аталган Бөтенроссия мәдәни-агарту акциясе Россиянең һәр субъектында узды.

2017 елда автомобильчеләргә  балаларын  машинада йөртү креслоларын алмаштырырга туры килмәгәе.

13 октябрьдә 14 сәгатьтән алып 16 сәгатькә кадәр  Яшел Үзән районы эчке эшләр бүлеге җитәкчесе Айрат Ханбиков һәм Яшел Үзән шәһәре прокуроры Владимир Циома  “Норлат “ җәмәгать пункты бинасында хокук тәртибен тәэмин итү һәм җинаятьчелеккә каршы көрәш мәсьәләләре буенча гражданнарны кабул итә.

Яшел үзәнле Илдар Гайнанов  акыллы домофон уйлап тапкан.

1 сентябрьдән 30 сентябрьгә кадәр «Экстремизмга – юк!» айлыгы кысасында  Яшел Үзән полициясе хезмәткәрләре  террорчылык һәм экстремизм профилактикасына юнәлтелгән чаралар үткәрде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: